RNG Contact (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
