RNG Contact (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Contact
cs: Kontakt

en: Owner
cs: Vlastník

en: Changed
cs: Změněno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Machine Name
cs: Strojový název
