RNG Contact (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
