RNG Contact (8.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα
