RNG Contact (8.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Changed
gu: બદલ્યું
