RNG Contact (8.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Contact
hr: Kontakt

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
