RNG Contact (8.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Contact
is: Tengiliður

en: Owner
is: Eigandi

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
