RNG Contact (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Settings updated.
nl: Instellingen bijgewerkt.

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Contact type
nl: Contacttype

en: Email field
nl: E-mailveld
