RNG Contact (8.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Contact
ast: Contautu

en: Owner
ast: Dueñu
