RNG Contact (8.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Contact
bs: Kontakt
