RNG Contact (8.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Contact
eo: Kontakto
