RNG Contact (8.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Owner
eu: Jabea

en: User Management
eu: Erabiltzaile kudeaketa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
