RNG Contact (8.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Changed
fr: Modifié

en: Machine name
fr: Nom système

en: Created on
fr: Créé le

en: Machine-readable name
fr: Nom système

en: Machine Name
fr: Nom système
