RNG Contact (8.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Contact
ja: コンタクト

en: Owner
ja: 所有者

en: Settings updated.
ja: 設定は更新されました。

en: Changed
ja: 変更済

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Created on
ja: 作成日

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称

en: Machine Name
ja: システム内部名称
