RNG Contact (8.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Contact
kk: Контакттау
