RNG Contact (8.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Owner
ku: خاوەن
