RNG Contact (8.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Contact
mr: संपर्क

en: Owner
mr: मालक
