RNG Contact (8.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Contact
nn: Kontakt

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
