RNG Contact (8.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Contact
pl: Kontakt

en: Owner
pl: Właściciel

en: User Management
pl: Konfiguracja użytkowników

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Created on
pl: Utworzono

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Contact type
pl: Typ kontaktu

en: Email field
pl: Pole email
