RNG Contact (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Contact
sk: Kontakt

en: Owner
sk: Vlastník

en: Changed
sk: Zmenené

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Machine Name
sk: Strojový názov
