RNG Contact (8.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Contact
te: సంప్రదించు
