RNG Contact (8.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Owner
ug: ئىگىسى
