RNG Contact (8.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Contact
uk: Контакт

en: Owner
uk: Власник

en: User Management
uk: Керування Користувачами

en: Settings updated.
uk: Параметри оновлені.

en: Changed
uk: Змінено

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Created on
uk: Дата створення

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Contact type
uk: Тип контакту
