RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Contact
da: Kontakt

en: Owner
da: Ejer

en: Changed
da: Ændret

en: Machine name
da: Internt navn

en: Created on
da: Oprettet den

en: Machine-readable name
da: Internt navn

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: - Disable -
da: - Deaktivér -
