RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Machine name
ne: मशीन नाम
