RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Contact
bg: Контакт
