RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
