RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Contact
cy: Cyswllt
