RNG Contact (8.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Contact
fa: تماس

en: Owner
fa: مالک

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین
