RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Contact
jv: Kontak

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
