RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
