RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
