RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Status
fr: État

en: Enabled
fr: Activé

en: None
fr: Aucun(e)

en: Field
fr: Champ

en: Default
fr: Par défaut

en: Before
fr: Avant

en: After
fr: Après

en: Now
fr: Maintenant

en: Not applicable
fr: Non applicable

en: Neutral
fr: Neutre

en: During
fr: Pendant
