RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Field
is: Svæði

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Now
is: Núna

en: Dates
is: Dagsetningar

en: Not applicable
is: Á ekki við
