RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Field
lv: Lauks

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Now
lv: Tagad

en: Dates
lv: Datumi

en: Not applicable
lv: Nav piemērojams
