RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Field
be: Поле

en: Default
be: Прадвызначана

en: Now
be: Зараз

en: Dates
be: Даты

en: Not applicable
be: Не датычыцца
