RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Field
bg: Поле

en: Default
bg: По подразбиране

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След
