RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট
