RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས
