RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Field
ca: Camp

en: Default
ca: Per defecte

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Now
ca: Ara

en: Not applicable
ca: No aplicable
