RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Field
cs: Pole

en: Default
cs: Výchozí

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Now
cs: Nyní

en: Dates
cs: Data

en: Not applicable
cs: Nelze použít

en: Neutral
cs: Neutrální
