RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Field
cy: Maes

en: Default
cy: Diofyn

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Now
cy: Nawr
