RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: None
da: Ingen

en: Field
da: Felt

en: Default
da: Standard

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Now
da: Nu

en: Dates
da: Datoer

en: Not applicable
da: Ikke relevant
