RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Status
es: Estado

en: Description
es: Descripción

en: Enabled
es: Activado

en: None
es: Ninguno

en: Field
es: Campo

en: Default
es: Por defecto

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: Now
es: Ahora

en: Dates
es: Fechas

en: Not applicable
es: No aplicable
