RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Field
eu: Eremua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Now
eu: Orain

en: Dates
eu: Datak
