RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Dates
gu: તારીખો
