RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Field
hy: Դաշտ

en: Default
hy: Լռելյայն
