RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Field
nn: Felt

en: Default
nn: Standard

en: Now
nn: No
