RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Field
oc: Camp

en: Default
oc: Per defaut

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Now
oc: Ara
