RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: Field
ro: Câmp

en: Default
ro: Implicit

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Now
ro: Acum

en: Date fields
ro: Câmpuri de tip dată

en: Dates
ro: Date

en: Not applicable
ro: Nu se aplică
